S.P.S. Printing Solution Kft.

(0)
Követem
Bemutatkozás

Szublimációs kellékek és nagyformátumú nyomtatók forgalmazásával foglalkozó cégünk munkatársat keres Raktáros – árukiszállító pozícióba.

Munkavégzés helye: 1224 Budapest, Dózsa György út 105. TT Ipari Park

HA SZERETNÉL:

– Stabil, hosszú távú, barátságos, fiatalos munkahelyet

AHOL:

– kiszámítható munkarendben hétfőtől-péntekig 8:00-16:30 óráig dolgozol
– sosem kell túlóráznod
– egyszerű feladatokat és versenyképes fizetést kapsz

akkor jelentkezz hozzánk RAKTÁROS – ÁRUKISZÁLLÍTÓ munkakörbe!

Feladataid:

– raktárvezető kolléga munkájának segítése
– áruk átvétele, kiszállítása, kigyűjtése
– készletszintek ellenőrzése, leltározás

– raktári rend fenntartása

Elvárásaink:

– precízen, önállóan, felelősségteljesen végezd el a rád bízott feladatokat
– legyen B kategóriás jogosítványod, és tudj is vezetni
– tudd kezelni az alapvető számítógépes irodai alkalmazásokat
– légy udvarias, határozott, ügyfél centrikus

Előnyödre válhat:

– ha budaörsi, törökbálinti, diósdi lakcímed van!
– ha van hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod
– műszaki beállítottság

Fényképes önéletrajzod, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: info@sublimation-tech.com

Ennek a cégnek nincs aktív hirdetése

Lépj velünk kapcsolatba