Mirage Immobile Kft.

Követem

Ennek a cégnek nincs aktív hirdetése

0 Review

Rate This Company ( No reviews yet )

Work/Life Balance
Comp & Benefits
Senior Management
Culture & Value

Csatlakozz hozzánk Ingatlanértékesítő pozícióba!
(0)

About Us

Vállalkozásunk a Duna House egyik legdinamikusabban fejlődő ingatlanirodája. Ezt az egyedi üzleti gondolkodásunknak, minőségi ügyfélkapcsolatainknak köszönhetjük, és annak a piactól teljesen eltérő megközelítésünknek, aminek középpontjában az ember áll.

Csapatunk tagjai ezen értékeket képviselik munkájuk során, épp ezért hatékonyabban érvényesülnek a piacon. Amennyiben Te is így gondolkozol, jelentkezz Hozzánk.
Megtanítunk arra, hogy merj egyedi lenni, és minden helyzetben tudj értéket adni, aminek köszönhetően minőségi életet tudsz megteremteni.

Üzleti megközelítésünk létjogosultságának legjobb bizonyítéka, hogy irodánk adta a tavalyi év felfedezettjét, aki országos szinten a legnagyobb teljesítményt érte el támogatásunkkal, amire végtelenül büszkék vagyunk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Legyél talpraesett
  • Szeresd, amit csinálsz
  • Szervezkedj, egyeztess, ügyfelezz
  • Legyél nyitott az újdonságokra
  • Gondolkozz CSAPATBAN

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Pozitív személyiség
  • Rugalmasság
  • Nyitottság a fejlődésre és tanulásra
  • Elhivatottság és kitartás
  • Kíváncsiság
  • Merj merész lenni
  • Sikeres mintákat elsajátítani

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Induló fix kezdeti pénzügyi támogatás
  • Hirdetési költségek finanszírozása
  • Eszköz- és marketingtámogatás, amely kimondottan egyedi a szektorban
  • Induló képzések és oktatások Részedre díjmentesek
  • Lokációjában és megjelenésében prémium iroda, ahol közös kávézással indítjuk a napot
  • Buda szívében, az egyik legaktívabb területen építheted karrieredet kimagasló jutalék mellett
  • Extrán jó fej vezetők és kollégák
  • Folyamatos emberi- és szakmai támogatás
  • Egyedülálló, formabontó ügyfélkezelés és értékesítés
  • Személyre szabott (elméleti és gyakorlati) tréningek
  • Jövőbemutató, új ötletekkel tarkított selfbrandet építhetsz profi marketingtámogatással
  • Megtanítunk, hogyan legyél sikeres vállalkozó
  • Duna House 2021-es év felfedezett értékesítőjét irodánk adta, legyél Te a következő, még ebben az évben!

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő