Focus Consulting Kft.

(0)
Követem
Bemutatkozás

„Minden foglalkozás művészetnek tekinthető, ha elegendő szenvedéllyelvégzik.”(Zach LeBeau)

Több, mint 15 éve választottuk ezt a mottót magunknak és azóta is ebben a szellemben végezzük a munkánkat a hazai személyzeti tanácsadás, munkaerő-közvetítés és munkaerő-kölcsönzés piacán. Partnereink, akiknek teljes körű HR szolgáltatásokkal állunk rendelkezésére a magyar és a regionális munkaerőpiac átfogó ismeretét, bizonyított szakértelmet, rugalmasságot, gyorsaságot, diszkréciót és lelkesedést kapnak tőlünk.

Legfontosabb célunk, hogy stabil, sokéves tapasztalattal rendelkező piackutatói, szakértői és tanácsadói csapatunk munkájának köszönhetően Ügyfeleink mihamarabb megtalálják a számukra legjobb jelölteket. Ez a cél lebegett a szemünk előtt akkor is, amikor nem csak magunkat, de a kiválasztásokat támogató, 110 000 jelölt anyagát tartalmazó technikai hátterünket fejlesztettük, és akkor is, amikor a ránk jellemző, Ügyfeleink számára személyre szabott és rugalmas kiválasztási megoldásainkat dolgoztuk ki, úgy mint:

  • teljeskörű személyzeti tanácsadás
  • “fejvadászat”
  • pozíciók betöltése a középvezetőitől a felsővezetői szintig
  • jelöltek pszichológiai, szakmai és egyéb alkalmassági tesztjeinek elvégzése belső, vagy akár külső szakértők bevonásával
  • referencia vizsgálat
  • fizetési felmérések készítése
  • információ-szolgáltatás a munkaerőpiacról, felmérések készítése
  • munkakör-átvilágítás
  • személyiség-specifikációk elkészítése
  • a pozíció(k) ingyenes meghirdetése cégünk honlapján
  • a nyomtatott sajtóban megjelenő hirdetések elkészítése, a médiakampányok koordinációja
  • garanciavállalás
  • egyéb személyügyi tanácsadás
  • munkaerő-kölcsönzés
  • outplacement

Ennek a cégnek nincs aktív hirdetése

Lépj velünk kapcsolatba