EDUCA KIDS

(0)
Követem
Bemutatkozás

EDUCA KIDS s.r.o egy dinamikusan fejlődő nemzetközi cég mely kézségfejlesztő könyveket szerkeszt és forgalmaz az óvodák és általános iskolák alsó tagozatos diákjai részére. Cégünk filozófiája hogy a gyerekek szeressék a könyveket és általuk fejlődjenek. Ezért is a termékeinkkel játékos szórakoztató módon tanuljanak.

Feladatok:

– iskolák és óvodák látogatása kapcsolattartás az igazgatókkal és tanárokkal

– kiadványok forgalmazása és értékesítése

– napi jelentések

Elvárások:

– B kategóriás jogosítvány aktív vezető saját autó

– a termék ismerete, emberekkel való munkakapcsolat, jó előadó kézség

– a Skype komunikációs ismeretek

– pozitív gondolkdás, hatékonyság a kereskedelem területén

– önállóság

Munkaidő munkanapokon 7.30- 16.00

Az alkalmazott követelmények:

– korábbi tapasztalat értékesítésben,nem feltétel, előny

– jó szervezési és komunikációs képességek

– munkahelyi rugalmasság

– új dolgok megtanulása

Munkavégzés helye:

– saját régió

Munkavállalói előnyök

– karrier és szakmai fejlődés

– stabil és érdekes munka

– vonzó fizetés

Fizetés: teljesítmény alapján

450 000Ft/hó

Információk a kiválasztási folyamatról:

Jelentkezéseiket önéletrajzukat küldjék el e-mail címükre tárgya Üzletkötő

Ennek a cégnek nincs aktív hirdetése

Lépj velünk kapcsolatba