Biztos Kész

Követem

Ennek a cégnek nincs aktív hirdetése

Biztos Kész

Leírás a cégről

Bolti kisegítő, pénztáros, árufeltöltő álláslehetőség nyugdíjas Hölgyek és Urak részére!

Keressük leendő nyugdíjas kollégánkat belvárosi boltjainkba!

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkavégzés (választható: 6-8-12 órás műszakok)
  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bérezés: Nettó 850 Ft/óra
  • Akár heti 3-4 munkanap is vállalható
  • Lakhelyhez legközelebbi üzlet kiválasztásának lehetősége
  • Betanítás

Az Ön feladata:

  • Kassza kezelése, vevők kiszolgálása
  • Árufeltöltés, árazás

Amit elvárunk:

  • Érvényes egészségügyi kiskönyv (ha ezzel nem rendelkezik, segítünk a megszerzésében)
  • Megbízhatóság
  • Precizitás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Ha esetleg ismerősét is érdekli a munka, ossza meg vele bátran és dolgozzanak együtt!

Jelentkezni lehet a barbi.szervezes@gmail.com e-mail címen vagy telefonon a 06 20 264 4614-es telefonszámon.

Aktív, dolgozni vágyó nyugdíjasok jelentkezését várjuk!