Bauauditor Kft.

(0)
Követem
Bemutatkozás

Műszaki projektmenedzseri álláslehetőség

IX. kerületi ingatlanfejlesztő cégnél

Azonnali kezdéssel keressük, családias csapatunkba új műszaki projektmenedzser kollégánkat,

heti 40 vagy 30 órában rugalmas beosztással.

Főbb feladatok:

  • Futó projektek, kivitelezések folyamatos műszaki koordinálása, adminisztrálása
  • Projektkövetés, helyszíni bejárásokon való részvétel
  • Együttműködés a műszaki ellenőrökkel, külső-, belső partnerekkel
  • Kooperáció kialakítása a beruházó- és a projekt megvalósításban résztvevők körével
  • Műszaki átadás-átvétel támogatása
  • Közreműködés a beruházási munkák tervezésében, előkészítésében
  • Kis stop-shop üzemeltetésében való aktív részvétel

Az ideális jelölt:

  • talpraesett és önálló feladatmegoldásra képes
  • tiszta, logikus gondolkodásmóddal rendelkezik
  • analitikus, műszaki szemléletmóddal bír
  • proaktív személyiség, kiemelkedő szervezőkészséggel
  • könnyedén olvas műszaki tervet

Szükséges tapasztalat:

  • Építőipari középfokú végzettség
  • Irodai munkában szerzett több éves tapasztalat
  • Műszaki munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkajogviszony, Fix versenyképes jövedelem
  • Rugalmas munkabeosztás (heti 40 vagy 30 órában)
  • Izgalmas ingatlanberuházói projektek nyomon követése
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Empatikus, családias csapat
  • Kutyabarát, légkondicionált-fűtött barátságos iroda J
  • Céges telefon és laptop biztosítása
  • Céges csapatépítők, ebédek és jó hangulatú, pörgős munkavégezés

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság
  • Műszaki affinitás, építészmérnöki / kivitelezési területen szerzett tapasztalat
  • Angol vagy német nyelv ismerete
  • CAD szoftverismeret
  • Terv-olvasási készség

Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajz megküldésével, bérigény feltüntetésével és a heti óra vállalás megjelölésével (40/30) a titkarsag@emisz.hu címen lehetséges, melyre legkésőbb 2019.05.17.-ig várjuk a beérkező üzeneteket.

Ennek a cégnek nincs aktív hirdetése

Lépj velünk kapcsolatba