Ashanti Cosmetics KFT.

(0)
Követem
Bemutatkozás

Ashanti Cosmetics

Budapest

Teljes munkaköri leírás

Az 1. kerületben az Attila úton található Ashanti Cosmetics nemzetközi szalonba keresünk Pedikűrös és vagy Manikűrös kollégát fix bejelentett alkalmazotti jogviszonyba napi 6-8 órában.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Rendelkezz a megfelelő szakmai tapasztalattal, légy vendégorientált, és tudj csapatban dolgozni.

Angol nyelv ismerete előny, de nem feltétel.
Amit kínálunk:

Stabil, kiszámítható jövedelem. Fix bér és (borravaló nap végén kifizetve), hosszútávú, biztos munkahely.
Pedikűr és Manikűrös

Nettó havi bér 200-240.000 forint+borravaló

Manikűrös

Nettó havi bér 180-220.000forint+borravaló

Pedikűrös

Nettó havi bér 180-220.000 forint+borravaló.

Jelentkezni emailen: meri.ashanticosmetics@gmail.com

vagy telefonon a 061 618 8397

Weboldalunk: https://ashanticosmetics.com/

Ennek a cégnek nincs aktív hirdetése

Hand made with love

Lépj velünk kapcsolatba