Zsaluzó ács munka magas fizetéssel Hollandiában

http://Feladatok: – Műszaki rajzok alapján (önállóan) zsaluzatot készíteni és más ácsmunkát végezni. -Részletes (átfogó) méretezés és beállítások elvégzése. – Előregyártott elemek mérése, gyártása és elhelyezése. – Beton öntése zsaluzatban. -Befejezés és betonvédelem. -Zsalu elhelyezése és megerősítése. – Zsaluzat szétszerelése. – peri doka zsaluzás – Kisebb bontási munkák elvégzése. Amit kínálunk – Hivatalos, bejelentett holland munkaszerződés holland munkaadóval – magyar nyelvű állandó kapcsolattartás Hollandiában – Fizetés: nettó 1800-2000 € tapasztalattól és nyelvtudástól függően ,40óra/hét esetén(szállás, adók és egészségbiztosítás díjának levonása után), – Teljes munkaidő – Szállást a munkaadó intézi! – Hosszú távú munkalehetőség – A megbízó holland cég intézi: bejelentés, egészségbiztosítás, munkaszerződés – Nincs regisztrációs díj, sem egyéb rejtett költség! Elvárások: – Legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat – 2 fő esetén legalább 1 fő német v. angol v. holland nyelvtudással rendelkezzen – 2 főre legalább 1 saját autó szükséges – Precíz, megbízható, önálló munkavégzés – Megfelelő motiváció Jelentkezés: magyar,angol,német vagy holland nyelvű igazolványképes részletes önéletrajzzal és szakmai végzettséget igazoló bizonyítvánnyal:szede123@gmail.com vagy d.szeifert@netjobs4u.eu

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Angol, Német, Holland