Wig Hegesztő +segéd Ausztria, Linz €2200-tól +szállás 2 jelentekezés

Osztrák partnerhez keresünk a következő pozícióba munkaerőt német nyelvtudással:

1 fő Hegesztő (Wig) + 1 fő Hegesztősegéd

Munkakezdés: 2020.11.02

Munkavégzés helye: Ausztria, Linz

Munkaidő: H-CS 6-18-ig (péntek szabad)

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség előny, de nem feltétel
  • Hasonló területen szerzett 1-3 év friss szakmai tapasztalat
  • WIG hegesztési ismeret
  • Műszaki rajzok és tervek olvasásának képessége
  • Önálló munkavégzés rajz alapján
  • Saját autó munkába járáshoz
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás és szaknyelv ismerete

Feladatok:

  • Műszaki rajz alapján önálló hegesztési feladatok elvégzése
  • Készre gyártás utáni ellenőrzés

Amit nyújt az osztrák munkáltató:

  • Osztrák kollektív munkaszerződés (azaz osztrák biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés nettó min. €2200-tól/hó + túlóra
  • +13. és 14. havi bér
  • Osztrák munkáltató által biztosított és fizetett szállás

Jelentkezni német nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal lehet!

További információk, jelentkezés:

Csak a weboldalunkon keresztül leadott jelentkezéseket tudjuk elfogadni!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Német