WELLNESS TANÁCSADÓ (Otthoni munkavégzéssel)

Illóolajok forgalmazásával és tanácsadásával foglalkozó cég megbízásából egészségtudatos, agilis munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

TUDÁS és TAPASZTALAT, melyre szükséged lesz

  • Jó kommunikációs és empatikus képesség
  • Kiváló helyesírás és fogalmazási képesség
  • Megbízható, pontos, önálló munkavégzés
  • Barátságos, udvarias személyiség

ELŐNYT jelent Számodra

  • MS Office (Excel, Word) – Felhasználói szintű ismereted van
  • Személyes direkt értékesítésben szerzett tapasztalatod van
  • Illóolajokat ismered, használod

Amennyiben ezen területekről jössz, akkor megérkeztél!
Egészségügyben, oktatásban és egyéb helyen dolgozók pl.: masszázs- és szépségszalon, természetgyógyászok, alternatív medicínával foglalkozó szakemberek kiemelkedő jövedelmet tudnak realizálni.

FELADATOK, melyek Rád várnak

  • Terápiás illóolajok népszerűsítése, tanácsadása
  • Saját social csatornák, weboldalak gondozása (ha nem megy, akkor megmutatjuk, megtanítjuk)

Megbízóról

  • Vállalkozásunk a 100%-os CPTG (Tanúsított, Tiszta, Terápiás, Minőségi) illóolajok rendszerére épül.
  • Tanácsadóink képessé válnak a 100% tisztaságú illóolajok terápiás szintű felhasználására.
  • Célunk, hogy hazánkban minél szélesebb körben ismertté váljon az esszenciális olajok terápiás célú alkalmazása, mely hozzásegíti az embereket egy öngondoskodó egészségügyi modell megvalósításához.
  • 100%-os terápiás minőségű növényi esszenciái és illóolaj alapú termékei természetes megoldást nyújtanak már csecsemőkortól idős korig számos egészségügyi problémára.

MIT kínálunk?

  • Kimagasló jövedelem (Teljesítményarányos jutalék alapú kifizetés)
  • 25% kedvezmény a cég termékeiből
  • Szabad, kreatív munkavégzés
  • Országos hálózat hatékonysága és lendülete
  • Tanfolyamok, képzések
  • Hirdetési, toborzási támogatás évi 1.000.000 Ft értékben
  • Személyre szabott mentori támogatás
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Érdekel hogy tudnál független időbeosztásban, otthonról dolgozni és gyorsan növekvő csapatunkhoz tartozni?
Csatlakozz hozzánk és szerezz alapos, megbízható ismereteket a terápiás minőségű olajokról!

Legyél Te a családok GYÓGYÍTÓJA!

Munkavégzés helye

  • Otthon végezhető (home office)

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent Számodra, kérjük, küldd el magyar nyelvű fényképes önéletrajzod a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.
Connect with us