Webáruház csomagoló és csomag összekészítő munkatársat keresünk!

Vidám fiatalos csapatba keresünk megbízható, talpraesett csapattagot. Ha számít a jó munkahelyi légkör, a segítőkész közvetlen vezető és a jó csapat, akkor olvass tovább.

Lehetsz fiatal pályakezdő is! A lényeg, hogy szeress csapatban dolgozni, segítőkész és türelmes legyél.

Ezek a feladatok várnak rád nálunk:

  • webáruházban megrendelt termékek, teljes körű feldolgozása,
  • elcsomagolása, és a futárszolgálatnak összekészítése
  • megrendelések összekészítése
  • kézi csomagolás, doboz hajtogatgatás
  • készlet és polctöltés
  • számlák nyomtatása, GLS és Foxpost programokba rögzíteni az adatokat
  • felhasználói e-mailek megválaszolása
  • telefonálás, az esetleges címek egyeztetése, csomagok változtatása

Mihez kell értened? (Elvárások)

  • számítógép felhasználói ismerete,
  • MS Office programok (Word Excel)

Előnyt jelent:

  • csomagolásban, gyártáson szerzett tapasztalat
  • szalagmunkában szerzett tapasztalat
  • postázásban szerzett tapasztalat

Jelentkezésed csak a weboldalunk alján kitöltött űrlapon fogadjuk el! Kattints a linkre és jelentkezz >> https://tytoo.hu/webaruhaz-csomagolo-es-csomag-osszekeszito-munkatarsat-keresunk

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Magyar
Álláshirdetés megosztása
Connect with us