Webáruház adminisztrátor, asszisztens 15 jelentekezés

Főbb feladatok, munkák

    • már működő webáruház karbantartása, termékek felvitele, módosítása
    • heti és napi akciók készítése
    • közösségi médiás hirdetések, megjelenések intézése
    • Napi adminisztráció (e-mailek kezelése, szerződések előkészítése, rendszerezése, telefonhívások kezelése, kapcsolattartás partnerekkel, nyilvántartások készítése,)

    • Változatos pénzügyi feladatok (szállító, vevő számlák adminisztrációja, eseti pénzügyi teendők stb.)

    • Szállítások megszervezése

    • Számlák, szállítólevelek készítése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Legalább középfokú végzettség

  • Legalább 1-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Kiváló szervezőkészség, precizitás

  • Határozott, talpraesett egyéniség

  • Jó kommunikációs – és problémamegoldó készség

  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete

  • Kiváló csapatjátékos, segítőkészség

  • Gyors problémamegoldó készség

  • Jó megjelenés, ápolt külső

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Angol vagy német nyelvtudás előny

  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezés előny

Amit kínálunk

  • Biztos, stabil munkahely , hosszú távú munkalehetőség

  • Versenyképes fizetés – Fix, bejelentett jövedelem

  • 8 órás nappali műszakos munkarend

  • Családias, fiatalos légkör

  • Kényelmes, modern, jól felszerelt munkakörnyezet

  • Évszaknak megfelelő munka- és védőruha

  • Kiváló, lendületes csapat, jó munkahelyi légkör

  • Kihívásokkal színesített, változatos munkanapok

  • Rugalmasság

  • Dolgozói vásárlási kedvezmény

  • Azonnali munkakezdés

  • Utazási költségtérítés

Munkavégzés helye

  • 7773 Villány

Jelentkezni fényképes önéletrajz megküldésével lehet.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Angol, Német

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us