Vontatóvezető Győr – Megemelt BÉR

Téged Keresünk? Vontatóvezető munkakörbe

Munkavégzés helye:

  • Győr

Amit kínálunk:

  • juttatások: megemelt bérezés, plusz 13. havi fizetés, belépési bónusz, mozgóbér és cafetéria,
  • azonnali munkakezdési lehetőség,
  • teljes munkaidős foglalkoztatás, folyamatos vagy többműszakos munkarend,
  • biztos, hosszú távú bejelentett munkaviszony,
  • dolgozói kedvezmények,
  • ingyenes szállás lehetőség,
  • napi munkába járás költségtérítés vagy 4*-i hétvégi hazautazás térítése.

Feladatok:

  • területen vontatóval történő alkatrészek, tartók szállítása, sorkiszolgálás,
  • scanner használata,
  • leltározásban való aktív részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • OKJ Targoncavezető jogosítvány (géptípusok: 3313, előny: 3324, 3312),
  • vontatóvezetői tapasztalat,
  • többműszakos munkarend vállalása,
  • erkölcsi bizonyítvány.

Ha álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, kérjük küldj egy önéletrajzot az alábbi e-mail címre: allas@rudolph-log.com

További információ: +36 70 339-6662

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást