Virágokkal való munka nőknek Hollandiában, angol nyelvtudással. Azonnali belépés! 9 jelentekezés

Holland partnerünk számára keresünk női dolgozókat virágokkal való munkára. Nem szükséges az előző tapasztalat.

Hosszútávú munka, holland munkaszerződés, min. 6 hónapra. Jelenleg csak nőket tudunk elhelyezni. Benti munkáról van szó, termekben, üvegházakban, 21-35 ºC.

Munkakör:
– növények válogatása
– növények ültetése
– virágcserepek címkézése
– az elültetett virágok gondozása
– virágok előkészítése, csomagolása
– minőség ellenőrzés– a beteg vagy törött növények eltávolítása, a száraz levelek
eltávolítása, a gyökerek ellenőrzése, …

Bér:

bruttó 10,21 Euró/óra+holiday money 8,33%

Előnyök:

– holland munkaszerződés, holland bejelentés
– heti fizetés
– munkaadó által biztosított szállás, a munkavállaló béreből kerül levonásra
– holiday money 8,33% (amennyiben 1 évet fog dolgozni, cca. 13. fizetés)
– lehetséges túlórák
– pótlékok /ünnepnapok, hétvégi munkavégzés, túlórák/
– visszaigényelheti az egeszségügyi biztosítás egy részét
– munkáltató segítsége a regisztrációs folyamatoknál Hollandiában
– a munkábajárás a munkaadó által van biztosítva (kerékpárral, vagy céges
autókkal)

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Angol
Álláshirdetés megosztása
Connect with us