Gyümölcs, virág szedés Hollandiában, nyelvtudás nélkül! 6 jelentekezés

Virágokkal való munkára keresünk jelentkezőket nyelvtudás nélkül is. A helyszínen magyar koordinátor és több magyar dolgozó is van.  Nők, férfiak, párok, csoportok jelentkezését várjuk. A csoporton belül egy jelentkezőnek kell angolul beszélnie.

Munkakör:

-virághagymák tisztítása, hámozása

-virágok szedése, vágása, válogatása

-gyümölcs szedés, válogatás

Kezdés: Június

Munkaidő: 38-45 óra/hét

Helyszín: ’t Zand, tengerpart közelében. kb. 1 óra autóval Amsterdamból

Bér

  • 10,24 € bruttó / óra+8,33% holiday money+lehetséges túlórák
  • heti fizetés

Követelmények

  • előző mezőgazdasági tapasztalat előnyt jelent
  • jogosítvány előnyt jelent
  • jó fizikai erőnlét
  • megbízhatóság

Előnyök

  • holland munkaszerződés
  • holland bejelentés
  • szállás biztosítva a munkaadó által, a munkavállaló béréből kerül levonásra
  • elegendő munkaóra
  • magyar koordinátor a helyszínen
  • sok magyar munkatárs

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us