Villanyszerelőket keresünk

Feladatok

  • az áramellátáshoz szükséges vezetékrendszer szerelése/javítása
  • különböző fogyasztók villamos hálózatba történő bekötése
  • munkához szükséges anyagok összeírása, előkészítése
  • szállítólevelek, munkalapok, munkanapló pontos dokumentálása

Elvárások

  • szakirányú végzettség
  • hatékony, pontos munkavégzés
  • felelősségtudat
  • munka „észrevételéhez” való képesség

Amit kínálunk

  • változatos feladatokat korszerű gépekkel
  • rendszeresen szervizelt és karbantartott járművekkel a munkaterületekre kimenetelt
  • munkaruházatot a biztonságos munkavégzéshez
  • tiszta öltözőt és zuhanyt a felfrissüléshez
  • a megélhetésen felül a saját céljaid megvalósításához is elegendő anyagi juttatást – megegyezés szerint
  • jó napjaidon veled mosolygó, rossz napjaidon pedig Téged felvidító kollégákat

Karrier@villanyasz.eu e-mail címen,  +3630/830-2768-os telefonszámon, vagy személyesen irodánkban: 2700 Cegléd, Árpád u. 14.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!