Villanyszerelőket, kapcsolószekrény szerelőket keresünk

Feladatok

  • Kapcsolószekrény és berendezésgyártásban járatos villanyszerelőket keresünk hollandiai munkahelyre változó munkakörökben:

    -Berendezés gyártás a megrendelő saját üzemében, (panelek huzalozása, és összeszerelése)

    -Berendezések installálása, üzembehelyezése ( kábel nyomvonalak kiépítése és csatlakoztatása)

    -Üzemzavar és hiba-kereső technikus

    -E-PLAN és Autocad tervező (3D villamosipari tervek készítése a mindenkori szabványoknak megfelelően)

    Egyéni vállalkozók jelentkezését is várjuk.

Elvárások

Feltételek: 5 nap próbaidő, – a megrendelő eldönti, illetve ellenőrzi a szakmai tudást és dönt a további együttműködésről – a kiutazás költségét a jelentkező fizeti, nem megfelelés esetén a hazautazás költségei megtérítésre kerülnek.

Sikeres felvétel és megfelelés esetén a kiutazás költségét cégünk megtéríti.

Magyar nyelvű ügyintézés, szálláskeresésben segítségnyújtás.

Holland, vagy angol, vagy német nyelvtudás szükséges.

Amit kínálunk

  • Fizetés: nettó 2.400 euró-tól (napi 8 óra 173 óra /hónap)

Jelentkezni a projekt@promatik.hu e-mail címen

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Angol, Német, Holland
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan 7831 Pellérd, Damjanich 31/2