Villanyszerelő munkatársat keresünk

Az innovatív műszaki megoldások területén több mint 90 éves múlttal rendelkező Gamma Műszaki Zrt. új munkatársat keres, az alábbi munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • épület- és berendezés-villamossági karbantartások, javítások, építések, átalakítások, egyéb karbantartó feladatok

Végzettség:

  • Villamos ipari technikus vagy szakmunkás végzettség;

Elvárások:

  • Min. 3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Jó problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely
  • versenyképes jövedelem
  • innovatív, szakmailag professzionális környezet
  • változatos, önálló munka, szakmai fejlődési lehetőség
  • nagy múltú családias cég.

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal, bérigény feltüntetésével gamma@gammatech.hu e-mail címen, az e-mail tárgyában a betölteni kívánt pozíció megjelölésével

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us