Villanyszerelö

Ipari területen, építkezéseken (lakásfelújításnál, csarnokszerelésen) az áramellátáshoz szükséges vezetékrendszer szerelése, javítása és különböző fogyasztó villamos hálózat bekötése, illetve szekrénybekötése

Feladatok

– szekrénybekötés
– a tervrajzok és huzalozási rajzok áttanulmányozása
– a vezetőhuzalok lemérése és behúzása a védőcsőbe
– a fogyasztók bekötése és a bekötés helyességének ellenőrzése
– a védőföldelések kialakítása és a földelési ellenállás rendszeres ellenőrzése
– a villamosvezeték-rendszer meghibásodása esetén a hibahely behatárolása és javítása

Elvárások

– középfokú szakképesítés
– megbízhatóság, önállóság
– pontos, precíz munkavégzés
– német nyelvtudás

Amit kínálunk

– min brutto 14-18 euro/ óra, plusz a munkába járás
– német bejelentéssel, heti 50 órákat is lehet dolgozni
– a szállást a cég biztosítja
– évi 25 nap fizetett szabadság

Email: elza.schmelz@bbs-personalservice.de

Tel.: +491733623185

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Német
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Csatlakozz hozzánk!