Villanyszerelő

Villanyszerelő munkatársakat

keresünk egy műszakos és váltott műszakos munkarendekbe, karbantartási és hibaelhárítási területekre, győri autóipari létesítmény-üzemeltetési üzletágunkba.

Főbb feladatok, munkák

  • Épületek, berendezések, villamos rendszereinek ütemezett, megelőző karbantartásai vagy hibaelhárítási, javítási munkák elvégzése
  • Karbantartások során feltárt hibák azonosítása, javítása
  • Hibajelentések átvétele, hibaelhárítás mielőbbi elvégzése saját észlelés vagy a közvetlen felettes irányítása alapján
  • Átfogó ellenőrzési tevékenység, jegyzőkönyvezés, dokumentációkészítés, adatrögzítés, munkalapok vezetése
  • Felmerülő anyagigény továbbítása műszakvezető felé
  • Felmérések készítése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Villanyszerelő szakirányú középfokú végzettség
  • Tervrajzok olvasási és értelmezési képessége
  • Hasonló munkakörnyezetben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Outlook, Word, Excel)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Épületüzemeltetés területén szerzett szakmai tapasztalat
  • FAM vizsga
  • Targonca és/vagy mobilszerelő kosár jogosítvány

Amit kínálunk

  • versenyképes alapbér + havi mozgó bér + éves bónusz + SZÉP kártya
  • céges telefon, vidékieknek bejárási költségtérítés
  • szakmai fejlődési lehetőség, szakmai képzések támogatása
  • munkaidő: teljes munkaidő
  • Karbantartási területen: normál munkarend (6:00-14:00)
  • Hibaelhárítási területen: heti váltott műszak (6:00-14:00; 14:00-22:00)
  • Dinamikusan fejlődő stabil háttér

Munkavégzés helye

  • Győr iparterület

Jelentkezni a megadott e-mail címen keresztül lehet.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást