Villamosmérnök

Az innovatív műszaki megoldások területén közel 100 éves múlttal rendelkező Gamma Műszaki Zrt. új munkatársat keres profi mérnöki csapatába, egyedi eszközök fejlesztéséhez.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Feladatok:

  • Elektronikai készülékek, műszerek gyártása
  • A prototípus paneleknél szükséges bemérések, javítások, alkatrészcserék végrehajtása (elektromos műszerész tevékenység)
  • Új termékek, panelek gyártási folyamatával kapcsolatos ügyintézés, műszaki támogatás
  • Kapcsolattartás külső beszállítókkal, beszerzéssel kapcsolatos műszaki támogatás
  • Próba- és prototípusok gyártásának megszervezése, felügyelete, ill. abban való közreműködés
  • Részvétel prototípusok vizsgálatainak kidolgozásában, elvégzésében és dokumentálásában

Elvárások:

  • Felsőfokú villamosmérnöki végzettség (MSc vagy BSc)
  • Áramköri panelek, azok mérésével kapcsolatos ismeretek
  • Angol nyelvtudás
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Előnyök:

  • Gyártási technológiák, beültető gépek ismerete
  • Megbízható analóg és digitális áramköri ismeretek
  • Szakmai tájékozottság és naprakész tudás
  • Magabiztos méréstechnikai ismeretek (mérőműszer, oszcilloszkóp használata)

Kulcsszavak:

villamosmérnök, PCB, NYÁK, gyártás, elektronika, műszer

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria juttatási csomag
  • Innovatív, szakmailag professzionális környezet
  • Egyedi műszaki megoldások és széles szakmai látókör
  • Új, változatos projektek és kihívások kreatív feladatokkal
  • Nagy múltú családias cég

Fényképes önéletrajzokat bérigény megjelöléssel a „gamma@gammatech.hu” címre várjuk.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Angol
Álláshirdetés megosztása
Connect with us