Villamos tervező mérnök álláslehetőség

Ha érdekel a megújuló energia ipar, elsősorban a napelemes rendszer, és szeretnél az ország egyik ágazatvezető cégének folyamatosan bővülő csapatában dolgozni, akkor jelentkezz!

Partnercégünk, a NEWERGIES Kft. teljes munkaidős alkalmazotti jogviszonyba keres munkatársat az alábbi munkakörbe:

Villamos tervező mérnök

A leendő kolléga főbb feladatai:

  • Közreműködés a projektek műszaki előkészítésében
  • Műszaki megoldások, koncepció tervek kidolgozása
  • Villamos tervek készítése, átnézése, értelmezése, véleményezése
  • Költségvetési tervezés támogatása
  • Kapcsolattartás hatósággal, ügyfelekkel, áramszolgáltatói egyeztetés
  • Szakmai javaslatok kidolgozása
  • Meglévő rendszerek felülvizsgálata
  • Egy-egy projekt tervezési/kivitelezési időszakában szerzett tapasztalatok gyűjtése, rendszerezése, a tudásmenedzsment rendszerbe töltése

A munkakörhöz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú, villamosmérnök végzettség
  • AutoCAD felhasználói színtű ismerete
  • Erősáram szakági tervezésben való jártasság
  • B kategóriás vezetői engedély

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Tervezői jogosultság
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Komoly szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
  • Modern munkakörnyezet, fiatalos csapat
  • Céges mobiltelefon, laptop

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, önéletrajzodat

„Villamos tervező mérnök” jeligével küldd el az  e-mail címre.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Egyetem
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást