Villamos tervező mérnök állás

Ha érdekel a megújuló energia ipar, elsősorban a napelemes rendszer, és szeretnél az ország egyik ágazatvezető cégének folyamatosan bővülő csapatában dolgozni, akkor jelentkezz!
A NEWERGIES Kft. villamos tervező mérnök munkakörbe, teljes munkaidős alkalmazotti jogviszonyban keres munkatársat.
Leendő kollégánk főbb feladatai:
• Közreműködés a projektek műszaki előkészítésében
• Műszaki megoldások, koncepció tervek kidolgozása
• Villamos tervek készítése, átnézése, értelmezése, véleményezése
• Költségvetési tervezés támogatása
• Kapcsolattartás hatósággal, ügyfelekkel, áramszolgáltatói egyeztetés
• Szakmai javaslatok kidolgozása
• Meglévő rendszerek felülvizsgálata
• Egy-egy projekt tervezési/kivitelezési időszakában szerzett tapasztalatok gyűjtése, rendszerezése, a tudásmenedzsment rendszerbe töltése

A munkakörhöz tartozó elvárások:
• Felsőfokú, villamosmérnök végzettség
• AutoCAD felhasználói színtű ismerete
• Erősáram szakági tervezésben való jártasság
• B kategóriás vezetői engedély

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Tervezői jogosultság
• Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:
• Hosszú távú karrierlehetőség
• Komoly szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
• Modern munkakörnyezet, fiatalos csapat
• Céges mobiltelefon, laptop

Munkavégzés helye:
• Budapest, IX. kerület
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel, fizetési igény megjelölésével az alábbi címen lehet: info@newergies.com

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást