VEZETŐI ASSZISZTENS

Dinamikusan fejlődő magánegészségügyi vállalat igazgatósága megbízásából keresünk minimum 2 év releváns, nagyvállalati tapasztalattal munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Legalább 2 év releváns, nagyvállalati tapasztalat
Angol nyelv magas szintű ismerete (külföldi partnerkapcsolatok)
Felsőfokú végzettség
Precíz, pontos munkavégzés
Problémamegoldó gondolkodásmód

Főbb feladatok, munkák

Igazgató szakmai támogatása
Vállalati ügyek adminisztratív ügyintézése
Tárgyalások előkészítése
Jegyzetek, összefoglalók írása üzleti megbeszélésekről
Partneri levelezés előkészítése, lebonyolítása magyar és angol nyelven
Szakmai utak szervezése, vezető támogatása
Partnerek fogadása
Levelek küldése, fogadása, iktatása

Támogatásunk

Szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
Lehetőséget biztosítunk, hogy az ötleteid megvalósuljanak
Rendszeres visszajelzést kapsz a teljesítményedről

Amit biztosítunk:
Biztos anyagi hátteret
Barátságos, modern munkakörnyezet, fiatal, elkötelezett csapat
Széleskörű tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség
Béren kívüli juttatások: mobiltelefon, notebook, vállalati egészségügyi csomag
A szükséges eszközöket és szoftvereket
Dinamikusan növekvő egészségügyi vállalat megismerése
Szakmai elmélyülés és képességeid kibontakozása

Ideálisan egy kedves, pozitív, mosolygós problémamegoldó kollégát keresünk, akinek személyiségével és céljaival összepasszol, hogy hosszú távon elköteleződjön és hatással legyen a hazai magánegészségügyre.

Munkavégzés helye

Budapest, IX. kerület

Bízunk benne, hogy te vagy a megfelelő ember, akit a fenti álláshirdetés lázba hoz és inspirál arra, hogy velünk dolgozz. Amennyiben szeretnél közvetlen hatással lenni a magánegészségügyi szektorra, szívesen fejleszted magad a saját területeden és dolgoznál egy változatos projektekkel övezett vállalatnál, akkor küldd el klisé- és sablonmentes motivációs leveledet és Önéletrajzodat a címre (email tárgya: Vezetői asszisztens).

Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.
Connect with us