Vevőszolgálati / Bolti értékesítő munkatárs 10 jelentekezés

Egészségügyi  termékek forgalmazásával foglalkozó  nagyon dinamikusan fejlődő webshop és szaküzlet eladó/vevőszolgálatos munkatársat keres.

Feladat: vevők személyes kiszolgálása. Webshop rendelések feldolgozása és bonyolítása. Számlázás, csomagolás, kiszállítás  bonyolítása. Kapcsolattartás vevőkkel személyesen, telefonon és írásban (e-mail)

Amit kínálunk:

  • biztos munkahely (mi a válság idején is erősödtünk)
  • családias, rugalmas munkakörnyezet
  • szakmai fejlődési lehetőség szerteágazó területen. Megtalálhatod azokat a területeket, amiben igazán erős vagy, és ott kapsz teret a napi munkában
  • Soron kívüli Covid oltás, mivel egészségügyi szolgáltatást végzünk, így munkatársaink első lépcsőben jogosultak az oltásra

Elvárások:

  • kiváló kommunikációs adottságok személyesen, szóban és írásban.
  • Tanulási hajlandóság ( a termékeket mi ismerjük, megtanítjuk neked ha van rá affinitásod)
  • Alapvető számítógépes felhasználói jártasság  ( számítógéppel dolgozunk. Nem kell hogy profi legyél ebben, nálunk van aki az és segít neked. De helyetted nem fogja senki  megcsinálni az alapvető feladatokat)

Előny:

  • webshopos értékesítésben való jártasság
  • gyógyászati termékek értékesítésében való tapasztalat
  • kiskereskedelmi értékesítési gyakorlat (de nem feltétel)

Perspektíva:

  • hosszú távú munkalehetőség, szakmai fejlődési perspektíva
  • sokrétű tapasztalatot szerezhetsz, amit reméljük hosszú távon nálunk fog kamatoztatni
  • szakmai képzési lehetőség (szakképesítéseket is szerezhetsz, amit mi állunk, ha ezt nálunk hasznosítod)

Munkaidő: Hétköznap 8-17 óra,  hétvége szabad.

Munkavégzés helye Szentendre (Hév végállomáshoz közel)

Jelentkezés: fényképes szakmai önéletrajzzal, a fizetési igény megjelölésével

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 3-5 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Magyar
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 25387492-2-13
  • Slogan Csak egészég legyen....
Connect with us