Vecsésre keresünk irodai adminisztrátort!

Vecsésre, egy nemzetközi logisztikával foglalkozó vállalathoz keresünk irodai adminisztrátort!

A jelentkezés alapfeltétele a fényképes önéletrajz elküldése!

Feladatok:

– kapcsolattartás a raktárral a kiadandó, betárolandó szállítmányokról

– sofőrök fogadása, eligazítása

– raktári adminisztrációs feladatok ellátása

– Áruátvételben való részvétel

Amit kérünk:

– Alapfokú számítógépes ismeret (Excel/Word)

– Angol nyelvtudás

Időbeosztás: 1 műszak, 8 órában

Bérezés: egyéni megbeszélés alapján.

Bejárás: egyénileg!

Bejárási támogatás: (MÁV+BKV), vagy üzemanyag támogatás 15 Ft.-/km

Jelentkezni emailben a toborzas@s-forras.hu címen, ‘Vecsés irodai admin’ megjelöléssel, kizárólag FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZZAL lehet!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Angol
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 13634773-2-42
Connect with us