Vecsésre keresük Vámügyintéző kollégát!

Budapest, Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren működő logisztikai központunkba két műszakos munkarendbe keresünk VÁMÜGYINTÉZŐ kollégákat!

FELADATOK:

  • Napi kapcsolattartás a Vámhivatallal, megbízóval
  • Okmánykezelés (normál és egyszerűsített eljárásban export, import vámkezelések, továbbítások elkészítése)
  • Adminisztrációs feladatok

ELVÁRÁSOK:

  • Vámügyintézői képesítés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (word, excel ismerete);
  • Jó kommunikációs készség; terhelhetőség

ELŐNYT JELENT:

  • gyűjtőforgalomban, expressz szállítmányozói szolgáltatónál (gyorsposta) szerzett tapasztalat
  • angol nyelvismeret
  • Kompakt-Zoll vámprogram ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • összetett felelősségteljes munkakör
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • fiatal, lendületes csapat
  • Bejárási támogatás
  • Cafetéria juttatás béren felül: szép-kártya, munkába járási támogatás 15 Ft.-/km gépjármű támogatás vagy bérlet, csapatépítő nyáron, karácsonyi parti

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest, Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér, A porta

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1-3 év de akár kezdő vámügyintézők jelentkezését is várjuk

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Nem igényel nyelvtudást

Jelentkezését FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZZAL a toborzas@s-forras.hu e-mail címre várjuk.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást, Angol
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 13634773-2-42
Connect with us