A dinamikusan bővülő ruhaszerviz hálózat megbízásából rollnizó és munkaruha embléma felvarráshoz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

VARRÓNŐ

Az álláshoz tartozó elvárások

Pályakezdő szakmunkás végzettség, vagy varrási gyakorlat
Minőségi igényes munkavégzés
Kézügyesség
Megbízhatóság

Főbb feladatok, munkák

Tekercses textil törölközők javítása egyenes varrással.
Tiszta munkaruhára különböző méretű és formájú céges emblémák felvarrása.

Munkarend:
Munkavégzés csak munkanapokon. Napi 4, 6 vagy 8 órás munkaidő.

Amit kínálunk

Órabér gyakorlattól függően 1.200 Ft-tól
Szakmai segítség, támogatás kiváló, gyakorlott kollégáktól.
Csendes motorokkal szerelt gépek, gerincvédő varrószékek, családias légkör, kulturált munkakörülmények

Munkavégzés helye

Budapest, XI. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.
Connect with us