Varró/Varrónő munkalehetőség Noszlopon

Noszlopi partnercégünk számára keresünk varrókat/ varrónőket 2 MŰSZAKBAN!

FELADATOK:

– Legyártja, összeállítja, átalakítja és megjavítja az irodaszékekhez kapcsolódó termékeket, amelyek lehetnek egyedi vagy sorozatgyártással elkészítettek

– Gyártás során a kiszabott anyagok varrását közvetlen irányítással végzi

– Munkavégzés JUKI, PFAFF gépeken történik

ELVÁRÁSOK:

– Varrásban szerzett tapasztalat

– Igényes, minőségi munkavégzés

– Megbízhatóság, precizitás

ELŐNY:

– Szakirányú végzettség

AMIT KÍNÁLUNK:

– Kiszámítható jövedelem

– Jelenléti prémium

– Felvétel saját állományban

– Ingyenes céges buszjárat vagy bérlet térítése 100%-ban

Jelentkezés, érdeklődés: az irodavp@opuswork.eu e-mail címen, vagy  a +3670/610-0064-es telefonszámon

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást