Vámügyintézők jelentkezését várjuk Esztergomi munkahelyre 1 jelentekezés

Esztergomi nemzetközi szállítmányozási partnerünk részére vámügyintézőt keresünk.

Feladatok

  • Export, import jelentés készítése az előző havi forgalomról
  • Kapcsolattartás a vámszervekkel, beszállítókkal és szállítmányozókkal
  • Export és import ügyintézés, vámokmány készítése, fizetendő vám és ÁFA kalkulálása
  • Különböző nyilvántartások kitöltése, kezelése (pl. export nyilvántartás, csomagolóanyag és termékdíj nyilvántartás, kellék nyilvántartás)

Elvárások

  • Vámügyintézői szakképesítés
  • MS Office alkalmazások magabiztos használata
  • Jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely
  •  Versenyképes fizetés
  • Családias légkör

Kérem, amennyiben a fenti pozíció elnyerte tetszését, küldje el önéletrajzát.
Várjuk jelentkezését a reka.gyarmati@invited.hu e-mail címre.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us