Váci Fegyház és Börtön Főelőadót keres 1 jelentekezés

A Váci Fegyház és Börtön büntetés-végrehajtási szakterületre határozott idejű, rendvédelmi igazgatási jogviszony létesítésére FŐELŐADÓT keres.

Feltételek:

–          18-55. életévet betöltött magyar állampolgár

–          főiskolai/egyetemi végzettség

–          egészségügyi alkalmasság

–          büntetlen előélet

–            A rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati viszonyáról szóló erkölcsi bizonyítvány

–            kifogástalan életvitel

Feladatok:

  • fogvatartottak ügyeinek intézése
  • szükség esetén levelezés hatóságokkal

Előnyök:

  • pedagógus, szociális munkás, szociálpedagógusi végzettség
  • jó kommunikációs készség
  • szervezőkészség

Amit kínálunk:

min. br. 290.000 Ft, cafeteria, utazási támogatás, ingyenes szakmai képzés.

Fényképes önéletrajzokat a vactoborzas@bv.gov.hu e-mail címre várunk!

Érdeklődni a 27/620-315 telefonszámon lehet.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!