Üzemvezető munkatársat keresünk

Csepel Autó Kft. személygépjárművek gyártásához és javításához elengedhetetlen alkatrészeket állít elő

préseléssel és hegesztéssel.

Nemzetközi hátterű autóipari beszállító cégünk üzemvezetőt keres Pest megyei gyártóüzemébe.

Főbb feladatok, munkák

  • Új termékek bevezetésének és termékváltoztatásoknak a lekövetése
  • (szerszámpróbák, első mintázás, folyamatok dokumentálása stb..)
  • A munkaterületek optimalizálása és a munkafolyamatok napi ellenőrzése
  • A gépbeállítók,karbantartók munkájának felügyelete,alkalmankénti ellenőrzése
  • Közreműködés a gépbeállítók és gépkezelők folyamatos képzésében
  • Felügyeli és irányítja a termelési folyamatokat a minőségirányítási rendszerben foglaltaknak megfelelően
  • A területen dolgozó kollégák munkájának koordinálása
  • Heti,havi rendszerességgel beszámol a felső vezetésnek a kitűzött célok eredményéről
  • Javaslatokat tesz új mutatószámok bevezetésére. Acélok eléréséhez tervet dolgoz ki.
  • Optimalizálási javaslatot tesz az üzem termelési folyamatainak költséghatékonyabb működésére
  • Az egészségügyi,biztonsági,környezetvédelmi és gyári szabályok betartását biztosítja termelés alatt
  • Termelési kapacitások fejlesztése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Gépészmérnöki vagy műszaki/technológusi végzettség
  • Gyártási környezetben szerzett több éves szakmai tapasztalat (fémmegmunkálás,autóipar)
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság, kreativitás
  • Kiváló szervezési-,problémamegoldó- és konfliktuskezelő készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Kizárólag délutáni műszak vállalása (14-22)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Idegen nyelv tudása

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem

Egyéb juttatások

Hosszú távú, biztos munkahely, stabil háttér

Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye

  • Szigetszentmiklós

Önéletrajzzal (fizetési igény megjelölésével)

draspo.lilla@gmail.com és a konyveles@draspotempo.hu e-mail címen vagy a 0630/190-2244 számon

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 5-10 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást, Angol
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 12538519-2-13