Üvegházi munka Hollandiában, angol nyelvtudással (Rotterdam környéke). 8 jelentekezés

Munkalehetőség 18-35 év közötti férfiaknak Hollandiában, angol nyelvtudással. Hosszútávú munka üvegházakban.

Munkakör:

  • növények, magok ültetése és válogatása
  • palánták feldolgozása, elhelyezése
  • az észlelt hibák nyilvántartása és jelentése
  • a megrendelések előkészítése szállításra automatikus rendszerrel
  • tisztítás (manuálisan vagy speciális tisztítógéppel)

Munkaidő:

  • általában reggeli műszak – 6:00 – 15:00, hétfő – péntek (néha szombaton is, 6:00-12:00)
  • délutáni, éjszakai műszak
  • lehetőség túlórákat dolgozni

Bér

  • 10,24€/bruttó + 8,33 % holiday money (kb. 13. fizetés) + pótlékok (túlórák, szombat)
  • heti fizetés

Előnyök

– hosszútávú munka
– szállás biztosítva a munkáltató által, a munkavállaló béreből kerül levonásra
– munkába járás a munkaadó által biztosítva
– a munkáltató segítsége a regisztrációs folyamatoknál Hollandiában
– holland munkaszerződés

Követelmények

– megbízhatóság, rugalmasság
– rugalmasság
– jogosítvány előnyt jelent
– angol nyelvtudás
– tiszta erkölcsi bizonyítvány

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Angol
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us