Ügyvezetői asszisztens/titkár(nő)

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyvezető munkájának támogatása, az általa delegált feladatok elvégzése
  • titkársági feladatok elvégzése
  • Az iroda mindennapi működésének biztosítása
  • Bejövő telefonhívások, e-mailek fogadása és kezelése
  • Vezetői döntések előkészítő feladatai
  • Az ügyvezető és menedzsment munkájának támogatása (projektek adminisztratív támogatása, riportok, prezentációk készítésébe)
  • Vendégek fogadása és kiszolgálása
  • Utazásszervezés, hotel foglalás lebonyolítása
  • Bejövő posta feldolgozása, szétosztása, kimenő posta kezelése
  • Céges rendezvények lebonyolításában való részvétel
  • Iratok, dokumentumok kezelése, tárolása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Angol vagy Orosz nyelv társalgási szintű aktív ismerete és használata
  • Komplex feladatmegoldó készség, önállóság
  • Precíz, felelősségteljes megbízható, igényes munkavégzés
  • Csapatban való együttműködés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
  • Önállóság
  • Jó kommunikációs és szervezési készség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtani tudunk:

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Stabil, vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Személyi asszisztens
  • Titkárnő, Titkár
  • Teljes munkaidő (heti 40 óra)

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye: Szolnok
Tel: 56/521-168

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Angol

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Angol, Orosz
  • Ez a hirdetés lejárt!