Ügyfélszolgálatos munkatárs

Magyarország egyik legnagyobb „sajátraktár” szolgáltatója, a Self Store Budapest, folyamatos bővülés miatt hosszú távra munkatársat keres lendületes csapatába, az alábbi munkakörbe:

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

FŐBB FELADATOK:

  • bérlőkkel való kapcsolattartás (telefonon, e-mailen, személyesen) és teljes körű kiszolgálásuk
  • szerződéskötések, szerződések nyomon követése és a lejáró szerződések feltételeinek újratárgyalása
  • raktárhelyiségek bérbeadásra történő értékesítése
  • házi pénztár kezelése
  • számlák kiállítása
  • banki utalások figyelemmel kísérése
  • szerződésekhez és számlákhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • kintlévőségek kezelése
  • raktárépület zavartalan működésének biztosítása

ELVÁRÁSOK:

  • minimum középfokú végzettség
  • felhasználói szintű MS Office ismeret
  • megbízható, pontos és precíz munkavégzés
  • kiváló kommunikációs készség
  • kereskedelmi érzék, üzleti szemlélet
  • jó problémamegoldó- és gyors döntéshozó képesség
  • rugalmasság és dinamizmus
  • türelmesség, alkalmazkodó készség

ELŐNY:

  • felsőfokú végzettség
  • releváns szakmai tapasztalat
  • aktív középfokú angol nyelvtudás
  • értékesítésben szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes bérezés (fix bér + cafeteria)
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • kihívást jelentő és változatos munkakör
  • barátságos munkakörnyezet és jó munkahelyi légkör

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest (III., IV., VIII.IX., XI., XIV., XIX.,  XXI., XXII. ker.)

Fényképes önéletrajzzal, SELF STORE ÜGYFÉLSZOLGÁLATOS tárgy megnevezéssel, az ujbudaiallasok@gmail.com e-mail címen.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást