Ügyfélszolgálatos munkatárs – Self Store (XI. ker.)

Magyarország piacvezető sajátraktára a Self Store Budapest hosszú távra munkatársat keres lendületes csapatába, az alábbi munkakörbe:

ÜGYFÉLSZOLGÁLATOS MUNKATÁRS

FŐBB FELADATOK:

  • bérlőkkel való kapcsolattartás és teljes körű kiszolgálásuk
  • bérlői panaszok kezelése
  • szerződéskötések és szerződések nyomon követése
  • házi pénztár kezelése
  • számlák kiállítása
  • banki utalások figyelemmel kísérése
  • szerződésekhez és számlákhoz kapcsolódó adminisztrációsfeladatok ellátása
  • kintlévőségek kezelése
  • raktárépület zavartalan működésének biztosítása
  • raktárépület állapotának felügyelete

ELVÁRÁSOK:

  • minimum középfokú végzettség
  • 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű MS Office ismeret
  • megbízható, pontos és precíz munkavégzés
  • kiváló kommunikációs készség
  • jó problémamegoldó- és gyors döntéshozó képesség
  • rugalmasság és dinamizmus
  • csapatjátékosság
  • türelmesség

ELŐNY:

  • felsőfokú végzettség
  • aktív középfokú angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes bérezés (fix bér + cafeteria)
  • hosszú távú munkalehetőség
  • kihívást jelentő és változatos munkakör
  • barátságos munkakörnyezet és jó munkahelyi légkör

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest
Betanulás (min. 3 hónap), XIV. kerületben, munkavégzés a XI. kerületben.

Fényképes önéletrajzzal,SELF STORE ÜGYFÉLSZOLGÁLATOS” tárgy megnevezéssel, az ujbudaiallasok@gmail.com e-mail címen.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást