Ügyfélszolgálati munkatársat keresünk! 1 jelentekezés

A forgószékpiac fenegyerekei Téged is várnak

Ügyfélszolgálati munkatárs

pozícióba.

Feladatok:

  • A telefonon, e-mailben, webáruházon keresztül érkezett rendelések rögzítése számítógépes rendszerünkben
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, megrendelőkkel
  • Tanácsadás, a vevők tájékoztatása termékeinkről, akcióinkról
  • Vevői reklamációk kezelése, visszáru ügyintézés
  • A bejövő ügyfelek fogadása, segítség a termékválasztásban
  • Árajánlatok készítése

Ami nélkülözhetetlen:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Hasonló munkakörben szerzett néhány éves tapasztalat
  • Kiváló empátiás és kommunikációs készség
  • Vevő és megoldás központúság
  • Határozottság, lendületes munkavégzés

Ami előnyt jelent:

  • Kulcssoft program ismerete
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, fix jövedelem
  • Változatos tapasztalatszerzési lehetőség a netes kereskedelem, valamint a kis- és nagykereskedelem terén
  • Kiváló szakmai fejlődési lehetőség egy dinamikus csapat tagjaként
  • Stabilan fejlődő, fiatal csapat

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Vevőszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us