Ügyfélszolgálati Munkatárs (Customer Care Representative) Athénban

Mit szólnál ha egy olyan cégnél dolgozhatnál aminek több mint 250.000 alkalmazottja van Európa-szerte? Készen állsz arra, hogy előrelépjen a karriered és a világ egyik legnagyobb nemzetközi cégénél dolgozhass? Ha igen, akkor ez a te munkád!

Athén mindenkinek tud nyújtani valami izgalmasat, a fantasztikus ételektől a lenyűgöző tengerpartokig, ízletes borok, izgalmas történelem. A világ első számú olyan helyének lett ítélve ahova az ember az év bármely időszakában ellátogathat. Lenyűgöző éttermek és bárok, kultúrával gazdag épületek, és művészetben gazdag helyek.

A cég a világ legnagyobbjai közé sorolható több mint 250.000 dolgozóval rendelkezik egész Európa szerte és kiemelkedő az iparágban. A cég szakiránya a Business Process Outsourcing.

Feladatok:

  • Kapcsolatfelvétel jelenlegi ügyfelekkel.
  • Ügyfelek panaszainak illetve problémáinak kezelése empátiával és türelemmel.
  • Teknikai problémák kezelése illetve megoldása
  • Ügyféllel való beszélgetések felvétele, illetve az azzal járó eljárás.

Mit keresünk:

  • folyékonyan tudsz magyarul beszélni
  • szenvedélyed az ügyfélszolgálat
  • magas szintű kommunikációs képességgel rendelkezel

Amit mi ajánlunk:

  • Fizetett repülőjegy a kiutazáshoz, reptéri transzfer
  • 14 napi szállás egy hotelban
  • segítünk apartmant találni Athénban, bankszámlát nyitni és bármely papírmunkát elintézni
  • 3-4 hetes betanítás a legújabb szoftverekből, rendszerekből
  • üzleti készségek elsajátítása
  • versenyképes fizetés
  • első lépés egy nemzetközi karrierhez és egy új kalandhoz

Ha érdekel a munka vagy kérdésed lenne, lépj kapcsolatba velünk. Mi boldogan segítünk a munkára való jelentkezésben és válaszolunk minden kérdésedre.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Magyar
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us