Ügyfélszolgálati munkatárs

Eleged van a monotonitásból ? Munkádban az ügyfélelégedettség és a precizitás az első ? Akkor nálunk a helyed! Cégünk a csomagküldés szervezés terén piacvezető szerepet tölt be Magyarországon és a régióban. Csapatban dolgozunk, de tiszteljük és támogatjuk az egyéni ambíciókat is. Csatlakozz lendületes csapatunkhoz és valósítsuk meg együtt céljainkat!

Főbb feladatok:

  • Telefonos és email-es megkeresések fogadása, teljeskörű kezelése
  • Ügyfelek megfelelő tájékoztatása az ügymenetről, szolgáltatásokról, egyéb közérdekű információkról
  • A weboldalon beérkezett megbízások kezelése és továbbítása a futárcégek felé
  • Türelmes és barátságos, mindamellett hatékony kommunikáció az új és meglévő ügyfelekkel telefonon és e-mailben
  • Kapcsolattartás futár partnerekkel a minőségi ügyfélkiszolgálás érdekében
  • Panaszok időbeni, hatékony kezelése, adminisztrációja

Az ideális jelölt:

  • Legalább középfokú végzettséggel (érettségi),
  • Ügyfélszolgálati munkatársként legalább 2 éves tapasztalattal,
  • Magas szintű kommunikációs, kapcsolatteremtő és tárgyalási készséggel, valamint
  • Társalgási szintű angol nyelvismerettel rendelkezik
  • Motivált és rugalmas a feladatok tekintetében
  • Pozitív szemléletű és empatikus az ügyfelekkel, magas a stressztűrő képessége
  • Magabiztosan kezeli a számítógépet, pontosság és precizitás jellemzi
  • Előremutató a problémamegoldó képessége

Előnyt jelent:

  • Webáruház ügyfélszolgálatán, logisztikai területen szerzett releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmán belüli fejlődési lehetőség egy fiatal, eredményorientált csapat tagjaként
  • Bejelentett főállású munkaviszony,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú munkalehetőség,
  • Jól felszerelt, inspiráló munkahely és csapatépítő események egy nemzetközi környezetben

Munkaidő:  Teljes munkaidő (40 óra/hét)

Munkavégzés kezdete:  azonnal

Munkavégzés helye:  Budapest, XII. kerület

Küldd el mihamarabb önéletrajzodat a hedi.molnar@furgefutar.hu e-mail címre !

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Angol
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us