Ügyfélszolgálati diákmunka – Bolgár

Az Extreme Digital bővülő csapatába keresünk új kollégát, bolgár nyelvtudással, ügyfélszolgálati pozícióba.

FELADATOK

Hívások kezelése

E-mailek megválaszolása

Időközönként termékek rövid leírásának fordítása

CÉG BEMUTATÁSA

A megbízó cég az Extreme Digital. – “A külföldi országokat támogató csapatunk felel azért, hogy az idegen nyelvű honlapok az adott nyelven tele legyenek mindenféle érdekes tartalommal és hasznos információval, ami a vevőink számára a vásárláshoz fontos lehet. Ha esetleg ezekkel kapcsolatban a vásárlóknak kérdése vagy észrevétele van, akkor ez a csapat az, aki igazi profik módjára válaszol meg mindent pontosan és villámgyorsan. Eddig tetszik? Nézzük a részleteket!”

FELTÉTEL

Folyékony bolgár nyelvű kommunikáció szóban és írásban egyaránt

Érdeklődés a technológia újdonságok iránt

Emberközpontúság

Korrektség

Kedves, barátságos személyiség

Magabiztos Office felhasználói ismeret

Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok

KEZDÉS

Interjú után akár azonnal

MUNKAIDŐ

H-P 8:30-17:00 között előre egyeztetett beosztásban, minimum 4 órában

MUNKA IDŐTARTAMA

Előreláthatóan január végéig (havi 40-80 órában)

BRUTTÓ BÉR

1390 Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE

1033 Budapest, Reményi Ede utca 23. / Valamint otthonról!

PROJEKT MENEDZSER

Szépi Adrienn

E-mailban küldött fényképes önéletrajzzal. Tárgy: Edigital_bolgár

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Bolgár