Tőzsdei üzletkötő álláslehetőség Budapesten

STANDARDS BROKER KFT.

Partnercégünk 100%-ban magyar tulajdonú, budapesti központtal rendelkezik, Magyarország második legnagyobb, banki háttérrel rendelkező brókercégének a függő ügynöksége. Számukra keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

Tőzsdei üzletkötő

Feladatok:

  • Lakossági ügyfelek részére történő értékesítés
  • Megbízások felvétele, továbbítása
  • Meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • Új ügyfelek akvirálásában való részvétel
  • Adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 1 év Brókerként vagy Privát bankárként szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó elemző képesség, logikus gondolkodás
  • Egyéni- és csapatmunkára való képesség egyaránt

Amit kínálunk:

  • Kimagasló bérezés és egyéb juttatások
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Home office lehetőség
  • Dinamikus, fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Angyalföld

További információ: +36-30/576 3334

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Angol