Toronydaru karbantartó – szállással is! 1 jelentekezés

Dunakeszi telephelyű partnercégünkhöz keresünk új munkatársakat. Ingyenes, klímával felszerelt szállást biztosítunk kollégáinknak.

Végzettséggel rendelkező pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség (lakatos; műszerész; villanyszerelő; gépész; hegesztő; festő; illetve, egyéb műszaki végzettségek)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Megbízhatóság
  • Tanulási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Induló bér: nettó 250.000 Ft
  • Betanulási időszak után várható fizetésemelés
  • 1 műszakos munkarend
  • Ingyenes, klímás szállás
  • Pályakezdőknek betanulási lehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Hazautazási támogatás havonta két alkalommal
  • Speciális és egyedi műszaki tudás megszerzése, szakmai fejlődési lehetőség

Feladatok:

  • Toronydaruk rendszeres ellenőrzése, felújítása, karbantartása
  • Hibakeresések elvégzése, ezek dokumentálása

Jelentkezni a +36 30 175 7173-as telefonszámon lehet!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us