Toborzási és kiválasztási specialista 1 jelentekezés

Csatlakozz az Év Gyára verseny kategória győztes vállalatához és valósítsd meg nálunk a hosszú távú karriercéljaid!

Szívesen részt vennél egy fejlődő és innovatív cég toborzás-kiválasztási tevékenységében? Szereted a komplex, kihívást jelentő szakmai feladatokat? Szívesen lennél tagja egy dinamikus, lendületes HR csapatnak?

Ha a válaszod igen, Téged keresünk bővülő csapatunkba

TOBORZÁSI ÉS KIVÁLASZTÁSI SPECIALISTA

pozícióban.

Milyen feladatokban számítunk rád?

  • Toborzás és kiválasztási folyamat teljes körű lebonyolítása szellemi és fizikai állományra egyaránt
  • Vezetők támogatása a jelöltprofil felállításában, javaslattétel a kiválasztás módszertanára
  • Kreatív toborzási módszerek alkalmazása, és új toborzási csatornák felkutatása
  • Toborzás, kiválasztás módszertanának fejlesztése
  • Álláshirdetések elkészítése valamint közzététele külső és belső felületeken
  • Beérkező önéletrajzok kezelése és telefonos előszűrések lebonyolítása
  • Interjúk szervezése, interjú visszajelzések közvetítése a jelöltek részére
  • Állásbörzéken, egyéb rendezvényeken való megjelenés megtervezése és lebonyolítása
  • Kapcsolattartás munkaerő-közvetítő és fejvadász cégekkel
  • Munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok

Várunk a csapatunkba, ha:

  • Szeretsz és tudsz az emberekkel kommunikálni
  • 3+ év toborzói tapasztalattal rendelkezel akár vállalati, akár szolgáltatói oldalon
  • Jártas vagy a social mediában és az online toborzási csatornákban
  • Gyakorlott vagy a direkt megkeresésekben
  • Magabiztosan kezeled a LinkedIn Recruiter felületét
  • Felsőfokú végzettséged van (HR terület előny)
  • Felhasználói szinten ismered az MS Officet programokat
  • Lendületes és proaktív vagy, mert a mi összetartó csapatunk is ilyen 🙂
  • Precízen és határidőre végzed a munkádat

Miért csatlakozz hozzánk?

  • Összetett, felelősségteljes szakmai feladatok várnak
  • Stabil hátteret és hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk
  • Versenyképes fizetést kínálunk
  • Kellemes munkakörnyezetben dolgozhatsz
  • Támogatunk a fejlődésedben, képzéseken vehetsz részt
  • Magas szakmai színvonalon végezzük a munkánkat, miközben fontos az is, hogy jól érezzük magunkat
  • Segítjük, támogatjuk egymást a mindennapok során
  • Ingyenes buszjáratot vagy utazási támogatást nyújtunk számodra
  • Számos jó hangulatú céges rendezvényt szervezünk minden évben

Jelentkezni a hr@ceglass.hu e-mail címen vagy a honlapunkon (www.ceglass.eu) keresztül lehet önéletrajz beküldésével vagy jelentkezési lap kitöltésével. További információk: +36-70/684-9794

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 3-5 év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Angol
  • Ez a hirdetés lejárt!