Titkársági asszisztens

Dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú, orvostechnikai eszközök forgalmazásával foglalkozó cég, az Apex Pharma Kft, budapesti munkahelyre keres:

Titkársági asszisztens munkatársat

Feladatok:

  • A dokumentációk, nyilvántartások kezelése bővítése, a cég honlapjának és közösségi médiában közzétett felületeinek a kezelése, amennyiben szükséges a vezetők találkozóinak megszervezése, a cég telephelyére érkező vendégek fogadása, munkatársak napi szintű támogatása, partnerekkel való kapcsolattartás, üzleti levelezés,
  • A munkafolyamatok adminisztrálása,
  • Szerződéskötések ügyintézése,
  • Számlázások,
  • Irodavezetői, titkársági feladatok ellátása

Elvárások:

  • Magas szintű word és excel, power point ismeretek, magabiztos felhasználói ismeretek,
  • Kimagasló precizitás, megbízhatóság, önálló munkavégzési képesség,
  • Kiváló kommunikációs képesség, határozott fellépés, jó problémamegoldó képesség,
  • középfokú végzettség,
  • Jó megjelenés,
  • Csapatban való munkára alkalmasság,
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód,
  • Terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő vállalat,
  • Kiváló munkakörülmények,
  • Jó hangulatú fiatalos csapatban való részvétel kulturált munkakörülmények között,
  • Hatékony csapatmunkában való részvétel,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Változatos munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat

Állás, munka területe(i):

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel szakmai tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület, Bécsi út, közel a Margit-híd budai hídfőjéhez.
Jó a  tömegközlekedés, közel számos villamos-, több buszjárat és a HÉV.

Fényképes önéletrajzzal, “APEX TITKÁRSÁG” tárgy megnevezéssel, az ujbudaiallasok@gmail.com e-mail címen.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást