Titkár

A REFORMÁTUS
EGYSÉGES GYÓGYPEDAGÓGIAI MÓDSZERTANI INTÉZMÉNY

BUDAPESTI TAGINTÉZMÉNYE PÁLYÁZATOT HIRDET
               TITKÁRI MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉRE

A jogviszony időtartama

  • Határozatlan idejű jogviszony

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő

A munkavégzés helye

  • BUDAPEST IX. ker.

Illetmény és juttatások

  • Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a „Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII.törvény, rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek

  • Középiskola/gimnázium
  • MS Office (irodai alkalmazások) ismerete
  • Cselekvőképesség,
  • Büntetlen előélet

Pályázat elbírálásánál előnyt jelent

  • Szakszolgálatnál szerzett szakmai tapasztalat,
  • Titkári munkakörben szerzett 1-3 év szakmai tapasztalat

Elvárt kompetenciák

  • Megbízható
  • Terhelhető
  • Együttműködő

Pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások

  • Szakmai önéletrajz
  • Végzettséget igazoló dokumentumok másolata.
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (Pozitív elbírálás esetén.)

A munkakör betöltésének időpontja

  • november
    A pályázat benyújtásának módja
  • Elektronikus úton a palyazo.refegymi.budapest@gmail.com email címen keresztül.

A pályázattal kapcsolatosan felmerülő egyéb kérdéseivel tájékoztatást
dr.Baksáné Borsos Marianna tagintézmény-vezető a 06-20/387-66-46-es telefonszámon ad.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást