TERÜLETI KÉVISELŐ / ÉRTÉKESÍTŐ

Közép- és Kelet Európa legnagyobb biztosítási vállalatcsoportja megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Érettségi + hatósági végzettség
Jó megjelenés
Jó kommunikációs képesség
Jó kapcsolati tőke

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Felsőfokú végzettség
Értékesítés területén szerzett tapasztalat
Szakmai múlt
Csapatjátékos
Számlaképesség (vállalkozói szemlélet)

Főbb feladatok, munkák

Új ügyfelek kiépítési
Rendszeres munkavégzés,
Önképzés
Pénzügyi elemzéshez kérdőívek felvétele, kiértékelés, tanácsadás, ajánlatok ismertetése, szerződéskötése, folyamatos kapcsolattartás-ügyfélápolás

Megbízóról

190 éves osztrák biztosító csoport tagja (Nagy, osztrák, fejlődő, barátságos, ügyfélbarát.)
Közép- és Kelet Európa legnagyobb biztosítási vállalatcsoportja
Díjbevétel alapján a 6. legnagyobb biztosító hazánkban
Tavaly decemberben jelentették be, hogy megveszik az Aegont

Amit kínálunk

Kezdő támogatási rendszer 9 hónapig segíti a pályára állást
Piacképes szerzési és fenntartási jutalék,
Bónuszjutalék, motiváló kiírások, versenyek
Irodahasználat

Munkavégzés helye

Hajdú-Bihar megye, Debrecen, de értékesíteni bárhol lehet

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.
Connect with us