Területi képviselő

Ágynemű és lakástextil piacon jelen lévő, dinamikusan bővülő cég

területi képviselő

munkatársat keres, teljes munkaidőbe.

Főbb feladatok:

  • új ügyfelek felkutatása, megkeresése
  • partnerek látogatása és kapcsolatok ápolása
  • tárgyalásokban való részvétel
  • ajánlatok készítése
  • termékbemutatás
  • rendelések koordinálása
  • beszámolók, jelentések készítése

Elvárásaink:

  • értékesítésben szerzett tapasztalat
  • kiváló kommunikációs képesség, asszertivitás
  • precíz munkavégzés
  • igényes megjelenés
  • rugalmasság
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Word, Excel felhasználói szintű ismerete
  • és nem utolsó sorban légy sikerorientált, aki nem a problémákat, hanem a megoldásokat keresi

Előny, ha van:

  • textiliparban vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • idegennyelv-ismeret (szlovák, román, szerb, ukrán)

Amit kínálunk:

  • versenyképes, teljesítmény orientált jövedelem
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • önálló munkavégzés
  • gépjármű, céges telefon megegyezés szerint

Munkavégzés helye: Budapesten, országosan

Jelentkezni a marton.zsamboki12@gmail.com e-mail címen lehet szakmai önéletrajzzal.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 3-5 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!