Területi képviselő

Kérjük mutasd be a pozíciót néhány mondatban!

Főbb feladatok, munkák

  • A területén lévő kiskereskedelmi üzletek túraterv szerinti látogatása
  • Felkutatja az új vevőket és törekszik az aktív vevő állomány növelésére, megköti a szükséges megállapodásokat.
  • Termékek bolti megjelenésének biztosítása, bolti megrendelések felvétele
  • Saját területének folyamatos fejlesztése, új lehetőségek keresése
  • Akciók, promóciók szervezése és végrehajtása
  • Reklámanyagok kihelyezése
  • Piaci trendek, illetve versenytársak aktivitásának folyamatos figyelése
  • Területi értékesítési terv havi teljesítése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek / Excel, Word /
  • B kategóriás jogosítvány, legalább 3 éves gépjárművezetői tapasztalat
    Kiváló kapcsolatteremtő, tárgyaló képesség, meggyőző fellépés,
  • Teljesítményorientáltság
  • Kiváló problémamegoldó készség, rugalmas munkavégzés, terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  •   FMCG területen szerzett területi képviselői gyakorlat

Amit kínálunk

  • fejlődési lehetőség
  • hosszú távú, biztos, stabil gazdasági hátterű cég
  • versenyképes bérezés
  • céges autó és mobiltelefon

Munkavégzés helye

  • Budapest, Pest megye

Hogyan tudnak jelentkezni az állásra. Megadhatsz elérhetőséget vagy más részletes útmutatást a jelentkezőknek.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Magyar
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 24229342-2-04