Termelési kontroller (fémipar, Győr)

Feladatok:

·         A termelési folyamat alapos megismerése és a gyártott termékek részletes, naprakész és pontos nyomon követése

·         Gyártási terv-tény, elemzések, eltérések jelzése

·         Napi, heti, havi riportok és kimutatások készítése

·         Gyártási költségek, készletek nyomon követése

·         Kapcsolattartás az érintett területekkel (termelés, technológia)

Elvárások:

·         Gazdasági végzettség, vagy folyamatban lévő gazdasági tanulmányok

·         Erős MS Office ismeret

·         Analitikus gondolkodás

·         Rendszerszemlélet, eredményközpontúság

·         Vállalat irányítási rendszer ismerete

Amit biztosítunk:

·         Hosszú távú, biztos munkalehetőséget

·         Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség, gyakorlati tudás megszerzése

·         Versenyképes bérezést és juttatási csomagot

·         Fiatalos csapatot, közös rendezvényeket

·         Mt. szerinti közúti közlekedés térítés (15 Ft/ km)

·         Akár azonnali kezdési lehetőség

Érdeklődni lehet a győri QP Zrt-nél a +3630/266-4549-es vagy a +3630/357-9675-ös telefonszámon. Önéletrajzot a hr@qprt.hu email címre várunk.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást