Termékjóváhagyási munkatárs álláslehetőség Jászárokszálláson

Német tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

Termékjóváhagyási munkatárs

Feladatok:

  • Elsőminta dokumentáció készítése (PPAP) a vevői követelményeknek megfelelően
  • Elsőminták minőségi ellenőrzése, tesztelése
  • Kapcsolattartás Verkauf/Sales partnerekkel
  • Kapcsolattartás a logisztikai és a gyártó osztállyal

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (technikusi képesítés, mérnöki végzettség előny)
  • Kiváló műszaki, illetve méréstechnikai ismeretek (műszaki rajz, kézi mérőeszközök, stb.)
  • Legalább középfokú német/angol nyelvtudás

Amit partnercégünk kínál:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil multinacionális háttér
  • Előrelépési lehetőség
  • Dinamikus csapat, összetartó kollégák

Munkavégzés helye:

Jászárokszállás (Hatvan, Gyöngyös, Jászberény térsége)

További információ: +36-30/576-3334

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Angol, Német